UAB „Azotas LT“ įkurta 2014 metais, atsižvelgiant į tai, kad žemės ūkio sektorius sparčiai modernėja, keičiasi šioje sferoje dirbančių žmonių ir įmonių poreikiai, bei požiūris į žemės ūkį, o darbo tempai didėja ir atima vis daugiau laiko.

Mūsų veiklos tikslas – atsakingai, efektyviai ir greitai aptarnauti Lietuvos, Latvijos ir Estijos žemės ūkio bendroves, bei ūkininkus pasiūlant geriausius ir naujausius rinkoje esančius produktus bei chemines žaliavas.

Pagrindinė įmonės veikla – trąšų ir cheminių žaliavų prekyba. Mes siūlome azotines, fosforo, kalio, kompleksines NPK, specialios paskirties bei kitas trąšas. Parduodamų produktų aukščiausią kokybę ir maksimalų efektyvumą užtikrina nepriklausomi laboratoriniai tyrimai Europoje ir Lietuvoje, atsakingas agronomų požiūris ir ūkininkų pasiekti rezultatai.

Taip pat esame vienintelis ir oficialus „FCSI ApS“ įmonės partneris ir unikalaus žemės ūkio produkto Active NS platintojas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Active NS – tai visiškai natūralus produktas skirtas gyvulių ūkiams, bei biodujų jėgainėms. Daugiau apie produktą rasite čia.


UAB „Azotas LT“ – naujos kartos agroverslo partneris