Skaitykyte straipsnį apie "Active NS" paspaudę šią nuorodą.
Naujausių tyrimų metu nustatyta, kad "Active NS" gali sumažinti srutų kvapą iki 37 % ir iki 45 % į aplinką šsiskiriantį amoniako garų kiekį
"Active NS" yra visiškai natūralus produktas iš apdorotų trijų skirtingų rūšių molio mineralų. 

Šis unikalus derinys užtikrina išskirtinai didelį jonų mainų kiekį. Aktyviosios medžiagos turi tetraedro gardelės struktūrą su atviromis vidinėmis ertmėmis, galinčiomis absorbuoti ir atlaisvinti jonus, tai iš esmės veikia kaip molekulių filtras. 

"Active NS" veikia neigiamo ir teigiamo krūvio jonų mainų principu. Sujungia srutose esantį amoniaką ir gerokai sumažina amoniako garų kiekį. Milteliai taip pat teigiamai veikia srutas maišymo metu, suformuoja homogeniškesnę masę.                                                                                                                                                                                                     

"Active NS" dabar patvirtintas TIPK                                                                               

Remiantis puikiais įvairių laboratorinių tyrimų rezultatais, Europoje "Active NS" suteiktas TIPK patvirtinimas. TIPK - ES direktyva galiojanti nuo 1996 m. Taršos integruota prevencija ir kontrolė. Jos tikslas - kovoti su oro, vandens, dirvožemio tarša bei užteršimu dulkėmis. 

„Active NS“ suteikia daug pranašumų

Mažesnis nemalonus srutų kvapas leidžia palaikyti geresnį mikroklimatą patalpose, sandėliuojant ar skleidžiant srutas laukuose - mažiau amoniako garuoja į gyvenvietes. Srutos su „Active NS“ priedu taip pat gali būti labai naudingos biodujų jėgainėse, kurios gauna srutas iš ūkių, nes "Active NS" naudojimas biodujų gamybos procese užtikrina stabilesnį gamybos procesą. Tai taip pat reiškia, kad biodujų gamintojai gali lanksčiau naudoti žaliavas, o biodujų gamybos proceso valdymas tampa paprastesniu.

Ateities problemų sprendimas

Ūkininkams „Active NS“ gali tapti puikiu pagalbininku tvarkant srutas patalpose, srutų rezervuaruose ir laukuose. Produktas sumažina pagrindines su srutomis susijusias problemas, o jo kaina itin patraukli, palyginti su daug brangesniais techniniais sprendimais. Dėl šios priežasties „Active NS“ ateityje gali tapti žemės ūkio problemų sprendimu, nes leidžia ūkininkams laikytis aplinkosaugos reikalavimų tvarkant gyvulių srutas ir pan.

                                                                                     


Prekių palyginimas (0)
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:

Active NS (priedas srutoms)

Vienas veiksmingiausių produktų rinkoje, skirtų sumažinti srutų kvapą bei amoniako kiekį (iki 45 %).  Naudojant "Active NS", surišamas srutose es..